Modlitwa Jezusowa przełomu roku

Zapraszamy na sesję Modlitwy Jezusowej, podczas której wypowiadając imię JEZUS w rytm oddechu, będziemy stawać w OBECNOŚCI Tego, który na kocha i w każdym momencie naszego życia udziela nam swojej łaski i miłości.

 

Osoby początkujące zostaną wprowadzone w metodę tej modlitwy. Osoby zaawansowane będą mogły pogłębić swoje doświadczenie tej modlitwy we wspólnocie modlących się osób.
Skupienie odbywa się w pełnym milczeniu i odcięciu się od bodźców zewnętrznych (tel. komórkowy, sms, internet, itp.), a to wszystko po to, by móc bardziej wejść w relację z Bogiem i sobą, która ma miejsce w głębinach serca. W programie skupienia również: Eucharystia, konferencje, adoracja Najświętszego Sakramentu. Zapewniamy poduszki i stołeczki do modlitwy; warto wziąć luźny strój.


Proponujemy trzy możliwości w okresie po Bożym Narodzeniu i rozpoczęcia z Bogiem Nowego Roku:
1. Pozostanie na całości skupienia od 27.12.2018 do 01.01.2019 (to jest opcją najdogodniejszą i - w miarę możliwości - ją polecamy). Pokój dwuosobowy: 470 zł Pokój jednoosobowy: 570 zł
Skorzystanie z części skupienia:
2.  od 27.12 do 30.12 Pokój dwuosobowy: 290 zł Pokój jednoosobowy:380 zł
3.  od 30.12 do 01.01. Pokój dwuosobowy: 220 zł Pokój jednoosobowy: 290 zł
Nie przewidujemy możliwości uczestniczenia w skupieniu z noclegiem poza domem. Zachęcamy osoby, które dobrze się znają (małżeństwa, pary, rodzeństwo, itp.) do mieszkania w osobnych pokojach, co pomoże w zachowaniu milczenia. 


W każdej opcji rozpoczynamy kolacją o 18:00, a kończymy obiadem o 13:00.
Po zapisaniu się, prosimy poczekać na wiadomość potwierdzającą wolne miejsce i informacje m. in. odnośnie przedpłaty potwierdzającej zapis.