Aktualności

 

 

Zgodnie z ostatnimi obowiązującymi zaleceniami powierzchnia Auli im. Edyty Stein pozwala na uczestnictwo w Eucharystii do 25 osób.

 

3 maja będą Msze św. o godzinie 9:00 i 11:00.

Pamiętajmy w modlitwie o nas, naszych bliskich, a szczególnie o tych osobach z naszej wspólnoty modlitewnej, które w ostatnim czasie zaraziły się koronawirusem.

 
 
 
 
Przypominamy zasady bezpieczeństwa (z komunikatu Kurii Diecezji Warszawsko-Praskiej z 29 maja 2020 roku):

W związku z nadal panującą epidemią koronawirusa, uwzględniając nowe możliwości uczestniczenia w liturgii i mając na uwadze potrzebę ochrony życia i zdrowia ludzkiego, przedłużam dyspensę od obowiązku uczestnictwa w niedzielnej i świątecznej Mszy Świętej do odwołania:

  • osobom chorym lub mającym objawy infekcji
  • wszystkim wiernym, którzy czują obawę przed zarażeniem.

Wiernych, którzy skorzystają z dyspensy zachęcam do łączności duchowej ze wspólnotą poprzez transmisje w środkach społecznego przekazu.

Nadal obowiązkowe jest:

  • zasłanianie ust i nosa przez wiernych w kościołach
  • zachowanie dystansu społecznego
  • zachowanie wszelkich norm służących bezpiecznemu i godnemu udzielaniu Komunii Świętej oraz właściwej troski o naczynia wykorzystywane w liturgii (obowiązek dezynfekowania rąk przez udzielających Ciało Pańskie przed i po zakończeniu obrzędu)

 

 

Kontakt

Dom Zakonny Towarzystwa Jezusowego
ul. Początkowa 14/16
04-984 Warszawa

tel.: +48 / 228 720 441,
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.