Wydarzenia

 • Od 06 Kwietnia do 08 Kwietnia
  W Olecka 30, Warszawa, Polska Kategorie: Inne wydarzenia, Program na rok 2018
  W dniach 6-8 kwietnia zapraszamy na weekend rozeznawania drogi życia. Sesja skierowana jest do osób w wieku 18-35 lat, które poszukują swojego życiowego powołania.
 • Od 09 Kwietnia do 12 Kwietnia
  Zapraszamy na szkolenie z zakresu wystąpień publicznych dla liderów świeckich czyli dla osób świeckich, które prowadzą różnego rodzaju grupy, stowarzyszenia bądź fundacje związane z działalnością Kościoła bądź na rzecz Kościoła.
 • Od 21 Maja do 23 Maja
  Warsztat dla osób organizujących pracę instytucji kościelnych, które chcą poznać narzędzia pozyskiwania funduszy oraz metody, które mogą wspomóc codzienne budowanie zespołu mającego te fundusze pozyskiwać.
 • Od 06 Czerwca do 08 Czerwca
  Szkolenie skierowane do organizacji pozarządowych ale również i do organizacji pracujących na rzecz Kościoła Katolickiego.
 • Od 12 Czerwca do 13 Czerwca
  Zapraszamy osoby zainteresowane promocją artystów niezależnych oraz pozyskiwaniem funduszy na działania artystyczne. Warsztaty poprowadzą Julia Asperska i Maria Olszewska, które podzielą się swoim doświadczeniem pracy zarówno w Polsce jak i na arenie międzynarodowej.
 • Od 02 Listopada do 09 Czerwca 2019
  Osoby pomiędzy 25 a 50 rokiem życia zapraszamy do wyjątkowej wspólnoty. Nie będziemy się spotykać na godzinę raz na tydzień czy na trzy godziny raz na miesiąc. Proponujemy natomiast 10 weekendów w przeciągu dwóch lat, które obejmą program formacyjny pogłębiający relację z Jezusem i pozwalający na budowanie ludzkich więzów we wspólnocie wierzących.
 • Od 24 Listopada do 24 Listopada
  JAK BYĆ BOGATYM czyli jezuici o pieniądzach. To konferencja dla biznesmenów, przedsiębiorców i tych wszystkich, którzy mają do czynienia na co dzień z pieniędzmi. Chcemy w czasie tego spotkania zastanowić się nad tym, co Pismo Święte mówi o bogactwie. Czy bogactwo jest oznaką błogosławieństwa Pana Boga i czy są tacy bogaci, którzy wejdą do Królestwa Niebieskiego.
7 200 events5c8e623d3b106a295be2263eeb776ca1