Modlitwa Jezusowa - Boże Ciało

Modlitwa Jezusowa - Boże Ciało

Niech pamięć o Jezusie będzie obecna w każdym twoim oddechu.
Św. Jan Kasjan

Zapraszamy na sesję Modlitwy Jezusowej, podczas której wypowiadając imię JEZUS w rytm oddechu, będziemy stawać w OBECNOŚCI Tego, który na kocha i w każdym momencie naszego życia udziela nam swojej łaski i miłości.

Osoby początkujące zostaną wprowadzone w metodę tej modlitwy. Osoby zaawansowane będą mogły pogłębić swoje doświadczenie tej modlitwy we wspólnocie modlących się osób. Oprócz konferencji wprowadzających w sposób tej modlitwy będą także treści dla wszystkich, których celem będzie pogłębienie naszej wiary i relacji z Bogiem.

Skupienie odbywa się w pełnym milczeniu i odcięciu się od bodźców zewnętrznych (tel. komórkowy, sms, internet, itp.), a to wszystko po to, by móc bardziej wejść w relację z Bogiem i sobą, która ma miejsce w głębinach serca. W programie skupienia: Eucharystia, konferencje, adoracja Najśw. Sakramentu, możliwość spowiedzi lub krótkiej rozmowy. Zapewniamy poduszki i stołeczki do modlitwy, można do niej wziąć luźny strój.

Do wspólnej modlitwy zaprasza o. Grzegorz Ginter SJ.

Więcej informacji oraz zapisy - wersja dłuższa: 14 - 18 CZERWCA, wersja krótsza: 16 - 18 CZERWCA . Przepraszamy, na oba terminy brak miejsc.