Stęsknieni za Mesjaszem - skupienie adwentowe

Od 11 do 13 grudnia 2020 roku zapraszamy na skupienie adwentowe "Stęsknieni za Mesjaszem" w pełnym milczeniu. To okazja do innej niż rekolekcje parafialne formy przygotowania do Bożego Narodzenia, w pełnym skupieniu i ciszy.

 

Od piątku wieczora (rozpoczniemy kolacją o 18:00) do niedzieli obiadu (,który rozpocznie się o 13:00) zatrzymamy się przy Jezusie, na którego czekały pokolenia i który jest wypełnieniem wszystkich tęsknot człowieka.
 
Każdego dnia, w tym w piątek, przewidujemy Mszę Świętą. Kilkakrotnie pomodlimy się Liturgią Godzin. Zarezerwujemy czas na Adorację Najświętszego Sakramentu. Zaproponujemy konkretne treści na indywidualną modlitwę Pismem Świętym i spotkamy się na modlitwie wspólnej. Całość będziemy proponowali w pełnej ciszy, z odcięciem się od spraw codziennych. To oznacza również konieczność wyłączenia telefonów i odcięcie się od Internetu. Nie ma możliwości dojazdu później, wyjazdu wcześniej czy noclegów poza ośrodkiem.
 
Koszty:
Pokój 1 osobowy z łazienką - 280 PLN
Pokój 2 osobowy z łazienką - 190 PLN
 

W cenę wliczone jest zakwaterowanie i wyżywienie.

 
Prosimy o zapoznanie się z warunkami pobytu.
 
Prowadzący skupienie:
s. Magdalena Radko - jadwiżanka wawelska, pedagog - praktyk (na co dzień nauczyciel w Szkole Montessori) i teolog (interesuje się zagadnieniem teologią duchowości i liturgii) ; współprowadząca rekolekcje na temat spotkania z Bogiem na drodze modlitwy
 
o. Piotr Kropisz - jezuita, rekolekcjonista, wcześniej wieloletni duszpasterz akademicki; współzałożyciel Szkoły Kontaktu z Bogiem i portalu ewangelizacyjnego Theofeel. Znaleźć go można tu: bit.ly/kropisz i tu: facebook.com/kropiszblog