W kręgu kobiecości

„Dusza kobiety powinna być ogrodem i ojczyzną dla innych dusz, gdzie mogą się one rozwijać”. - Edyta Stein

Jesteśmy kobietami, dla których praca w kręgu ma bardzo ważny wymiar. Dla nas krąg kobiet stanowi jeden z ważniejszych elementów rozwoju osobistego. 

 

 

UWAGA: POKOJE TYLKO 1-OSOBOWE

Jeśli ważne jest dla Ciebie być w bezpiecznym miejscu, wśród życzliwych Ci kobiet, cieszyć się swoimi osobistymi radościami i smutkami, celebrować kobiecość, jednocześnie ćwicząc nowe możliwości wyrażania siebie, to zapraszamy Cię do kręgu kobiet, który będziemy razem tworzyć. 

Punktem wyjścia będzie spotkanie ze sobą, uświadomienie sobie swoich własnych granic i sprawdzenie czy umiesz je stawiać bez poczucia winy i krzywdzenia innych. W gronie kobiet doświadczysz swojego własnego sposobu komunikowania się. Będziesz mogła poszerzyć wachlarz narzędzi i sposobów porozumiewania się. Podczas warsztatów będziesz miała możliwość wzmocnić swój szacunek i zaufanie do samej siebie oraz do innych kobiet. Będziemy rozwijać kreatywność oraz wspólnie uczyć się budowania relacji z ważnymi dla nas osobami.

Jesteś mile widziana w naszym kręgu!

 

Koszty:
Pokój 1 osobowy z łazienką -  490  PLN

W cenę wliczone jest zakwaterowanie, wyżywienie oraz szkolenie wraz z materiałami szkoleniowymi.
Brak możliwości uczestnictwa bez noclegu!         

W przypadku nie uzbierania odpowiedniej dla zajęć warsztatowych grupy osób spotkanie może zostać odwołane

Warsztat będzie obejmował pracę w grupie, pracę osobistą oraz elementy psychoruchowe i edukacyjno-relaksacyjne. Dla chętnych przewidziany jest również czas na osobistą modlitwę, Eucharystię.

 Plan w dniu przyjazdu:
18:00 Kolacja
19:00 Eucharystia
20:00 Warsztat
 Zakończenie w czwartek obiadem o godz. 13.30

Przed przyjazdem prosimy o zapoznanie się z WARUNKAMI POBYTU w naszym Ośrodku. W przypadku problemów z zapisaniem się przez przycisk "ZAPISZ SIĘ" (powyżej), prosimy o ściągnięcie pliku (link pod mapą) i przesłanie wypełnionego formularza mailowo (infoTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) lub pocztą tradycyjną (ECCC, ul. Olecka 30, 04-984 Warszawa).

 

Prowadzące:

Kinga Piotrowicz – mediator rodzinny, socjoterapeuta, profilaktyk uzależnień behawioralnych, terapeuta NEST, terapeuta uzależnień (w trakcie certyfikacji), żona, matka, jej pasja to praca z rodzinami pieczy zastępczej i rodzinami adopcyjnymi.


Bożena Gąsior – ekonomista, doradca życia rodzinnego, praktyk profilaktyki uzależnień, świadek tego, że z Chrystusem można wyjść na prostą, jej pasja to poszukiwanie rozwiązań jak być kobietą spełnioną w dzisiejszej rzeczywistości.

   

  • Pliki do pobrania

    W przypadku problemów z rejestracją on-line pobierz formularz, wypełnij go i prześlij do nas na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.